Kim jesteśmy ?

Dyrektor - p. Dorota, nauczyciel nauczania wczesnoszkolnego z 20 letnim stażem pracy pedagogicznej, w tym 10 lat z dziećmi specjalnej troski. Posiada kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu placówką pomocy społecznej dla niepełnosprawnych dzieci.
„Praca z małymi dziećmi była i jest dla mnie powołaniem. Kształtowanie małego człowieka poznawanie z Nim świata, było i jest dla mnie największą satysfakcją. Swoją wiedzą i doświadczeniem gwarantuję odpowiedzialną opiekę nad najmłodszymi, a także kreatywne rozwijanie osobowości dziecka”.

p. Agnieszka S. - pedagog o specjalności edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna.
Organizuje zajęcia wprowadzając dzieci w otaczający świat za pomocą zabawy, obserwacji, pogadanki, ciekawych zajęć plastycznych. Zawsze opanowana i uśmiechnięta. „Wprowadzanie małego człowieka w otaczającą rzeczywistości to wyzwanie, ale i ogromna frajda”.

p. Agnieszka - magister sztuki, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie.
Jest animatorką wielu imprez skierowanych do najmłodszych. W placówce prowadzi zajęcia plastyczne, pozwalające na uwrażliwienie dzieciaków na sztukę oraz odkrywanie wśród nich talentów artystycznych.

p. Justyna - pedagog.
W każdym dziecku stara się dostrzec indywidualne cechy osobowości, odkryć jego zainteresowania. Czytanie i opowiadanie  bajek oraz poznawanie nowych pojęć to codzienna praca z małym dzieckiem, która dostarcza jej dużo satysfakcji i zadowolenia.
Pani Justyna: „Chciałabym aby Kraina Bobasa i Malucha była dla Dzieci drugim domem pełnym miłości i troski o prawidłowy rozwój dziecka ...”.

p. Ania - opiekunka dziecięca.
Doświadczenie w pracy z małymi dziećmi zdobyła pracując jako niania. W kontakcie z dziećmi kieruje się ogromną empatią i odpowiedzialnością. Pani Ania: ”Troska o bezpieczeństwo i zaspokajanie potrzeb dzieci zawsze były na pierwszym miejscu w pracy z małymi dziećmi”.

W naszej pracy pomagają wolontariusze - pedagodzy.