Piątek, 14 Kwiecień 2023, 16:43

Drodzy Rodzice, rozpoczęliśmy przyjęcia zgłoszeń dla dzieci, które chcecie posłać do naszych placówek od września br.
Jak to zrobić? Z zakładki „Dokumenty dla Rodziców” należy pobrać umowę rezerwacji: odpowiednio do żłobka (przy ul. Równej) lub dla klubu dziecięcego (przy ul. Puscha), wypełnić je, podać numer kontaktowy, opisać od kiedy chcecie posłać dziecko do placówek, a skany tych dokumentów należy wysłać na naszą pocztę biuro@krainabobasa24.edu.pl
W kolejnych miesiącach Dyrektorka będzie spotykać się z Wami w placówkach. Podczas tych spotkań udzieli wszelkich informacji dotyczących opieki nad dziećmi oraz odpowie na Wasze pytania.
Przypominamy: Rodzicom, których dzieci nie dostaną się do żłobków samorządowych przysługuje dofinansowanie w postaci bonu żłobkowego. Oprócz tego będziecie mogli skorzystać z dofinansowania w ramach Rodzinnego Kapitału Opiekuńczego.
Zapraszamy do naszych kameralnych placówek.
Kontakt z Dyrektorką od poniedziałku do piątku pod numerem 725600807 w godzinach od 13 do 17.

Piątek, 3 Marzec 2023, 15:49

Uwieńczeniem tegorocznego karnawału był „Bal walentynkowo - ostatkowy”. Jak co roku nasi Milusińscy zaskoczyli ciekawymi kreacjami. „Przebierańcy” bawili się w obu placówkach przy dziecięcych rytmach muzyki disco. Dzieci miały też możliwość pozować do profesjonalnej sesji zdjęciowej w wykonaniu zaprzyjaźnionej pani fotograf.

środa, 1 Marzec 2023, 15:20

Jakiś czas temu odwiedził nasze Dzieciaki zaprzyjaźniony z nami od dawna, teatrzyk lalkowy z Nowego Sącza. Przedstawienie pt. „Przygody wesołego Psiuńcia” wywołały dużo pozytywnych emocji u naszych małych odbiorców. Dodatkowo po spektaklu dzieci miały okazję „zaprzyjaźnić się” z postaciami z bajki.

Czekamy teraz  z niecierpliwością  na wiosenne przedstawienie.

ZAJĘCIA PLASTYCZNE:
PRZYDATNE INFORMACJE:
← Back

1. Prześcieradło z gumką.
  2. Poszewka na kołderkę (dot. żłobka), kocyk (dot. klubu dziecięcego).
  3. Poszewka na małą poduszeczkę (wymiary podpisanej pościeli jak do standardowego łóżeczka (dot. żłobka); mała poduszka z poszewką (dot. klubu dziecięcego).
  4. Obuwie do przebrania w placówce (podpisane). Ze względów bezpieczeństwa nie polecamy bucików bez pięt.
  5. Ubranie i bielizna na zmianę (dostosowane do pory roku; majteczki lub body; rajstopy lub śpiochy; koszulki z krótkim lub długim rękawem; spodenki krótkie lub długie - wszystko minimum po 2 sztuki).
  6. Chusteczki nawilżane (1 op. na miesiąc).
  7. Mały ręcznik - podpisany (dot. klubu dziecięcego).
  8. Podpisany worek na ubrania dziecka.
  9. Kosmetyki do pielęgnacji ciała (jeśli są wskazania od lekarza).
  10. Pampersy (min. 5 szt/dzień lub cała paczka podpisana).
  11. Smoczek (jeśli dziecko używa).

Wyprawka do pobrania w zakładce DOKUMENTY DLA RODZICÓW.

(c)2021, Wszelkie Prawa Zastrzeżone