Klub Dziecięcy przy ulicy Puscha już otwarty!

Zapraszamy dzieci od 1 roku życia do nowo otwartego Klubu Dziecięcego „Kraina Bobasa i Malucha” – Bis. Placówka mieści się w Kielcach przy ulicy Puscha 7/127 (osiedle Ślichowice).

Działamy jak żłobek w godzinach od 7 do 18 codziennie, zgodnie z ustawą o opiece nad dziećmi do lat 3. To mała placówka, na kilkanaścioro dzieci. Zapewniamy profesjonalna opiekę, rodzinną atmosferę, zajęcia stymulujące rozwój dziecka oraz spacery, a także posiłki zgodne z normami żywieniowymi. Czesne za pobyt miesięczny dziecka tylko 580 zł.

Jesteśmy filią żłobka „Kraina Bobasa i Malucha”, działającego w Kielcach przy ulicy Równej 15/2 od 2011 roku. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny od godziny 14 do 18 pod numerem telefonu 725 600 807 (dyrektorka placówek).