Zapraszamy do żłobka dzieci w wieku od 5 miesięcy

Zapraszamy do żłobka dzieci w wieku od 5 miesięcy do 2,5 lat. Oferta obejmuje opiekę do 10 godzin za 670 zł/miesiąc. Pracujemy w godzinach od 7 do 19 (dziecko można przyprowadzać o dowolnej godzinie, w zależności od potrzeb).
W cenie czesnego śniadanie, środki higieniczne, opieka, zajęcia stymulujące rozwój dziecka oraz atrakcje (Dzień Dziecka, Mikołaj, teatrzyki i in).

Opiekę nad dziećmi realizujemy w małych salach i grupach (na 5 osobową grupę przypadają 2 wykwalifikowane opiekunki). Istnieje również możliwość indywidualizacji zajęć. Realizujemy zajęcia stymulujące rozwój dziecka wg. autorskiego programu edukacyjno – wychowawczego. U nas dziecko czuje się jak w domu: je, śpi czy odpoczywa wtedy, gdy ma na to ochotę!
Dwudaniowe obiady, skomponowane pod kątem rozwoju dziecka dodatkowo płatne 8 zł/dzień (możliwość zakupu tylko jednego dania w cenie 4 zł). Dla dzieci z problemami żywieniowymi istnieje możliwość przynoszenia własnego jedzenia Bądź skorzystanie z diety.

Naszym atutem jest lokalizacja (bliskość węzła komunikacyjnego – autobusy, busy, dworzec PKP oraz dobry dojazd z ulicy Paderewskiego bądź Żytniej)!
Zapraszamy serdecznie! Szczegółowe informacje u dyrektora placówki pod numerem 725600807 od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 18.