Menu

Opinie o Żłobku i Przedszkolu

4 komentarzy

 • Marcin
  Marcin poniedziałek, 29, styczeń 2018 20:26 Link do komentarza

  Moja córka uczęszczała do placówki z wielką ochotą. Tu nauczyła się praktycznie wszystkiego, a panie sprawiły, że wcale nie chciała z "Krainy Bobasa" odchodzić. W przedszkolu, do którego poszła, panie nie mogły się nadziwić, że dziecko jest tak dobrze ułożone i ma duża wiedzę. Szczerze polecam i jak będę miał kolejne dziecko, do placówki przy ulicy Równej na pewno je poślę.

 • Anna P.
  Anna P. środa, 11, luty 2015 20:11 Link do komentarza

  Moje dziecko uczęszcza do żłobka od 2 lat i jestem bardzo zadowolona z opieki. Wreszcie znalazłam miejsce, gdzie organizuje się dzieciom czas a nie wypełnia go nowymi zabawkami. Ważne jest dla mnie również, że Panie opiekunki, to matki z wykształceniem pedagogicznym i wieloletnim doświadczeniem, które dbają o domową atmosferę w placówce.

 • Natalia
  Natalia środa, 11, luty 2015 17:42 Link do komentarza

  Moja najmłodsza córka uczęszcza do żłobka już właściwie od roku.Po tym czasie mogę już spokojnie powiedzieć jak pozytywnie na rozwój mojego dzieciaka wpłynął jej pobyt właśnie w tym miejscu. Z lękliwego i płaczliwego maleństwa stała się bardziej spokojna i otwarta na inne dzieciaki. Czasem wręcz nie mogę jej odebrać ze żłobka bo che tam zostać ;-) Serdecznie dziękuję kadrze i polecam !

 • Michał
  Michał sobota, 06, wrzesień 2014 12:11 Link do komentarza

  Moje dziecko uczęszczało do "Krainy Bobasa" przez kilka lat. Dzięki pobycie w żłobku nie ma problemu z adaptacją w nowej placówce; jest otwarte na rówieśników i pewne siebie. Dziękuję kadrze żłobka, a placówkę szczerze polecam!

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.